Automaty online

Sākums » Automaty online
Hugo 2
5.0/5
Guns N’ Roses
5.0/5
Guns N’ Roses
Dead or Alive
5.0/5
Dead or Alive
Book of Ra
5.0/5
Book of Ra
Big Bad Wolf
5.0/5
Big Bad Wolf

Od klasycznych gier z trzema bębnami do popularnych automatów online z pięcioma bębnami i progresywnych jackpotów – co miesiąc przeglądamy setki gier, by wybrać te najciekawsze i zaprezentować Wam spis najlepszych gier w Kasynie247.

Nasz zespół opracował recenzje najlepszych automatów online na świecie i to dzięki rekomendacjom naszych ekspertów możesz mieć pewność, że będziesz cieszyć się rozrywką najwyższej klasy. Dbamy również o to, aby każdy recenzowany przez nas slot był dostępny w polecanych przez nas kasynach. Przez to masz pewność, że będziesz mógł zagrać w dobry automat online w rzetelnym kasynie online.

Rodzaje Automatów Online

W internecie dostępnych są setki, a właściwie setki tysięcy różnych automatów online. Zamiast wymieniać każdy slot po kolei, postanowiliśmy Wam przedstawić najpopularniejsze typy automatów, na które natrafisz w kasynach online.

Klasyczne 3-rolkowy automaty online – bardzo „oldschoolowe” automaty, których już jest co raz mniej na rynku. Zazwyczaj przedstawiają one standardowe 3 symbole owoców.

Wideo sloty – przeważnie są to maszyny 5-bębnowe, ale znajdziesz także maszyny 3, 4, 6, 7 i 9-bębnowe. Często mają one dodatkowe funkcje lub bonusy, które możesz aktywować.

Postępowe/progresywne sloty – mogą to być sloty klasyczne lub wideo. To, co czyni je wyjątkowymi, polega na tym, że jeśli zmaksymalizujesz swój zakład, masz szansę na wygranie jackpota. Część każdego maksymalnego zakładu idzie na zwiększenie jackpota. Mogą one ostatecznie osiągnąć totalnie ogromne kwoty!

Automaty online 3D – mają grafikę 3D (zamiast 2D), jak dzisiejsze gry wideo. Często mają one dodatkowe rundy lub funkcje, które dodatkowo wykorzystują grafikę 3D.

Automaty online z motywem TV – sloty online z symbolami i/lub fabułą obracającą się wokół wybranego programu lub serialu telewizyjnego.

Pakiet Powitalny:
200 darmowych spinów
+ 100% aż do 2000zł
Bonus:
125 darmowych spinów
+ 4000 zł bonus
Bonus:
100 darmowych spinów
+ 2000 zł bonus
Bonus:
200 darmowych spinów
+ 2000 zł bonus
Bonus:
200 darmowych spinów
+100% bonus do 2000 zł