Guns N’ Roses
5.0/5

Guns N’ Roses

Sākums » Guns N’ Roses

Oprawa Graficzna w Guns N’ Roses

Jeśli jesteś fanem Guns N’ Roses, nie musisz się zastanawiać, czy chcesz wypróbować ten automat. Dzięki zabawnym funkcjom, które potrwają, zanim zaczniesz się nudzić, oraz niesamowitym wypłatom, ta gra jest tą, na którą każdy miłośnik automatów do gry wraca z przyjemnością.

Guns N’ Roses to automat wideo z 5 bębnami, 3 rzędami i 20 stałymi liniami wypłaty. Wygrane są przyznawane za trzy do pięciu pasujących symboli w linii tylko od lewej do prawej. Możesz grać na komputerze lub telefonie komórkowym od 0,20 EUR do 200 EUR na obrót. Gra ma średnią zmienność z RTP 96,98%.

Ciemne okno gry z logo zespołu w tle znajduje się przed sceną koncertową w zachodzącym słońcu z tłumem fanów z przodu. Przygotuj się na częste pokazy świetlne i pirotechniczne, ponieważ będą one obecne przy każdej wygranej, a im większa wygrana, tym bardziej są one spektakularne.

Funkcje Bonusowe w Guns N’ Roses

Guns N ’Roses oferuje trzy losowo wybrane gry bonusowe, gdy trzy symbole bonusowe pojawiają się na bębnach 1, 3 i 5. Istnieje również szereg funkcji bonusowych, które zwiększają wygrane i zwiększają grywalność.

  • Crowd Pleaser: darmowe spiny i duże wypłaty
  • Encore Free Spins: 10 darmowych spinów. Członek zespołu Guns N ’Roses będzie pojawiał się jako symbol wild w każdym spinie.
  • Coin Win: natychmiastowe wypłaty.
  • Legend Spins: ta funkcja jest uruchamiana losowo, gdy pojawią się na ekranie trzy symbole członków zespołu Guns N ’Roses. Następnie gracz ogląda trzeci obrót rolki i otrzymuje mnożniki za każdym razem, gdy ten sam symbol członka zespołu zostanie przekazany.
  • Appetite for Destruction Wilds: ta funkcja także jest losowo uruchamiana, gdy na rolkach pojawia się symbol funkcji, tworząc rozproszony efekt symboli wild.
  • Solo Multiplier: multiplikator.
  • Expanding Wilds: Symbol Guns N ’Roses jest wildem i bez względu na to, gdzie wyląduje na szpuli, rozszerza się, aby cały bęben stał się wild.

Ocena Automatu Online Guns N’ Roses

Guns N ’Roses to kolejny klasyk ze strony NetEnt. Deweloper gier dołożył wszelkich starań, aby stworzyć wspaniałą grę, która oddaje atmosferę legendarnego zespołu, zapewniając jednocześnie dobrą rozrywkę i szanse na duże wygrane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top Kasyna 2023
5,0 rating
2000 zł bonus + 200 darmowych spinów
5,0 rating
100% bonus do 2000 zł + 200 darmowych spinów
5,0 rating
Bonus: 2000 zł bonus + 100 darmowych spinów
5,0 rating
4000 zł bonus + 125 darmowych spinów
5,0 rating
2000 zł bonus + 200 darmowych spinów