Big Bad Wolf
5.0/5

Big Bad Wolf

Sākums » Big Bad Wolf

Oprawa Graficzna Big Bad Wolf

Big Bad Wolf to naprawdę wspaniale wyglądający automat online, który wykorzystuje jedną z naszych ulubionych funkcji – bębny kaskadowe. Jest to 5-bębnowy slot, który posiada 25 linii wypłat w grze odbywającej się na tle pagórkowatej, wiejskiej sceny.

Bębny są umieszczone pod strzechą, a każdy symbol jest drewnianą skrzynią z wizerunkiem. Standardowe symbole kart do gry to te o niskiej wartości, a symbole o wyższej wartości to trzy różne świnie i pluszowa zabawka. Symbolami bonusowymi są ule (czyli symbole wild), a wilk jest scatterem.

Funkcje Bonusowe w Big Bad Wolf

Swooping Reels to jest to, co opisaliśmy powyżej jako kaskady, a gdy trafisz zwycięską kombinację, symbole znikną z planszy gry, pozwalając, aby pojawiły się nowe symbole, które stworzą więcej zwycięskich kombinacji. Im więcej wygranych zdobędziesz w ten sposób, tym bardziej poruszasz się w kierunki innej funkcji – Pigs Turn Wild.

W prawym górnym rogu bębnów zobaczysz trzy świnki z dwoma okręgami poniżej każdego; każda rolka wygrywająca wypełnia się w jednym kole z następującymi wynikami:

  • Dwa koła wypełnione – pierwsza świnia staje się symbolem wild
  • Cztery koła wypełnione – druga świnia staje się symbolem wild
  • Sześć wypełnionych kół – trzecia świnia staje się symbolem wild

Wszystko to składa się na kolejne wygrane i dodatkowe symbole wild, które powinny sprawić, że się uśmiechniesz.

Jeśli trafisz trzy lub więcej symboli scatter z wilkiem, aktywowana zostanie gra Free Spin; zaczniesz od miłej animacji wilka wysadzającego dom, a następnie rozpoczną się darmowe obroty. W tej fazie, jeśli uda ci się wylądować trzy symbole księżyca, wilk wysadzi w powietrze dom z drewna i podaruje Ci jeszcze dwa spiny.

Ocena Automatu Online Big Bad Wold

Big Bad Wolf jest prawdopodobnie jednym z najbardziej zabawnych automatów od Quickspin, w które graliśmy od jakiegoś czasu – gry bonusowe są innowacyjne i zawsze jesteśmy zwolennikami mechanizmu kaskadowych rolek.

Linie wypłaty są stałe i możesz obstawiać od 0,25 € do 125,00 € na obrót. RTP slotu wynosi 97.35%.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top Kasyna 2023
5,0 rating
2000 zł bonus + 200 darmowych spinów
5,0 rating
100% bonus do 2000 zł + 200 darmowych spinów
5,0 rating
Bonus: 2000 zł bonus + 100 darmowych spinów
5,0 rating
4000 zł bonus + 125 darmowych spinów
5,0 rating
2000 zł bonus + 200 darmowych spinów