Ruletka online

Sākums » Ruletka online

Ruletka jest jedną z najpopularniejszych gier hazardowych i jedną z najstarszych gier kasynowych. Ten typ gry szybko przyjął się wśród graczy w wirtualnym świecie i ruletka online bije rekordy popularności w wirtualnych kasynach. Gra wygląda na skomplikowaną, ale w rzeczywistości jest to dość prosta, interesująca i ekscytująca rozgrywka. Daje ona również szanse na naprawdę spore wygrane, a kto jest w stanie odmówić ekstra zerom na końcu sumy widniejącej na koncie bankowym?

Popularność ruletki online polega na tym, że jest dostępna dla graczy na każdym poziomie umiejętności, od początkującego do eksperta. Niezależnie od tego, czy masz ulubiony numer, czy masz własne strategie na wygrane, ta gra jest zawsze czystą przyjemnością. Dzięki wielu wariantom popularnym na całym świecie, w tym najpopularniejszym wersjom – amerykańskiej i europejskiej – gracze z łatwością znajdą typ, który odpowiada im najlepiej.

Bonus:
200 darmowych spinów
+ 2000 zł bonus
Bonus:
200 darmowych spinów
+100% bonus do 2000 zł
Bonus:
100 darmowych spinów
+ 2000 zł bonus
Bonus:
125 darmowych spinów
+ 4000 zł bonus
Bonus:
200 darmowych spinów
+ 2000 zł bonus

Zasady Gry w Ruletkę Online

Podczas gry w ruletkę online występują cztery kluczowe elementy: stół do zakładów, koło ruletki, piłeczka oraz wirtualne żetony do gry. Głównym celem graczy jest przewidzenie, na którym polu w wypadnie kulka po zakręceniu kołem ruletki. Dokładnie, łatwiej już być nie mogło.

Postępuj kolejno z regułami gry by zapewnić sobie najlepsze wrażenia z gry:

– Wybierz typ zakładu.

Wytypuj, na którym polu wyląduje piłka. Nie musisz wybierać tylko jednego pola, możesz postawić na kolor pola lub czy liczba pola będzie nieparzysta czy parzysta, czy po prostu zdecydować się na liczby z określonego zakresu.

– Postaw swoje zakłady.

Obstawiaj zakłady za pomocą wirtualnych żetonów. Każdy układ ma inną wartość, która jest wyraźnie oznaczony. W zależności od operatora i dewelopera wybranej gry, możesz znaleźć inne wartości minimalne i maksymalne zakładów. Gdy wybierzesz stawkę, następnie ta będzie odjęta lub dodana do Twojego salda w grze, w zależności czy wygrałeś czy przegrałeś rundę.

– Obracaj kołem ruletki.

Prawdopodobnie najłatwiejszą częścią gry jest kliknięcie przycisku „zakręć”, aby zakręcić kołem ruletki. Jeśli preferujesz grę w wersji demo, nie musisz stawiać prawdziwych pieniędzy, aby zakręcić kołem ruletki, ale nie będzie też tu żadnych nagród za poprawne odgadnięcie rezultatu gry, jeśli na stole nie ma żetonów! Jeśli grasz w ruletkę na żywo z krupierem, nie znajdziesz tu przycisku kręcenia – krupier zakręci kołem, a gra będzie kontynuowana, niezależnie od tego, czy jesteś gotowy.

– Poczekaj na wyniki.

Gdy piłka się zatrzyma, znacznik zostanie umieszczony na stole, wskazując zwycięską liczbę. Przegrane żetony zostaną zebrane, a wszystkie wygrane zakłady zostaną wypłacone, co zwiększy Twoje obecne saldo. Dzieje się to automatycznie. Jeśli masz szczęście, możesz powtórzyć ten proces. Większość stołów oferuje przycisk „ponownie postaw i zakręć”, który pozwala postawić ten sam zakład i obrócić ponownie. Jeśli chcesz podnieść stawkę, będziesz w stanie ujrzęc opcję „podwój i zakręć”.

Koło Ruletki

Koło jest podstawową częścią każdego stołu do ruletki. Istnieją dwa główne typy ruletek: europejski i amerykański. Znacząca różnica między dwoma kołami polega na tym, że wersja europejska ma jedno zero, co oznacza, że koło jest podzielone na 37 pól, podczas gdy wersja amerykańska ma jedno zero i podwójne zero, co oznacza, że koło jest podzielone na 38 pól. Z jednym polem mniej, wariant europejski oferuje graczom nieco większą szansę na wygraną.

Poradnik Gry w Ruletkę Online

Zacznij od gry w darmowe wersje ruletki online. Pozwoli Ci to poznać zasady gry, a także podszlifować własne strategie. Do tego jest to świetna zabawa bez konieczności inwestycji własnych pieniędzy!

Jeśli nie jesteś doświadczonym graczem, wybierz europejską wersję ruletki online, zanim przejdziesz do amerykańskiej. Da Ci to większy potencjał na wygraną w grze.
Graj w ruletkę online tylko w renomowanych kasynach, które przedstawiamy na naszej stronie. Dzięki temu unikniesz obaw o bezpieczeństwo Twoich pieniędzy jak i danych personalnych.
Pamiętaj, że ruletka online to gra, którą cechuje losowość! Żadna strategia nie zagwarantuje Ci nieskończonych wygranych!

Top Kasyna 2023
5,0 rating
2000 zł bonus + 200 darmowych spinów
5,0 rating
100% bonus do 2000 zł + 200 darmowych spinów
5,0 rating
Bonus: 2000 zł bonus + 100 darmowych spinów
5,0 rating
4000 zł bonus + 125 darmowych spinów
5,0 rating
2000 zł bonus + 200 darmowych spinów