Hugo

Oprawa Graficzna w Hugo

Hugo to automat wideo z 5 rolkami i 10 liniami wypłat, który działa na platformie oprogramowania Play’n GO. Gra jest inspirowana przyjaznym małym trollem z ulubionego programu telewizyjnego dla dzieci o nazwie Hugo. Ten slot ma kolorowe symbole, bogate efekty dźwiękowe i niesamowitą szatę graficzną. Gracze mogą wypróbować ten automat dla zabawy lub odwiedzić którekolwiek z kasyn Play’n GO, aby zagrać za prawdziwe pieniądze.

Hugo jest automatem o średniej wariacji, w którym można spodziewać się RTP o wysokości ponad 96%; który jest dosyć standardowym poziomem dla Play’n GO. W grze jest niezła mieszanka wysokich i niskich wypłat. Jeśli chodzi o sam przebieg gry, możesz liczyć na konkretną zabawę, gdyż Hugo przechodzi od razu do rzeczy i gwarantuje wspaniałe emocje z gry.

Oprawa Graficzna w Hugo

Funkcje Bonusowe w Hugo

Hugo jest symbolem wild i działa jako substytut wszystkich symboli, z wyjątkiem symboli scatter i bonusów.

Funkcja Free Spin jest aktywowana, gdy co najmniej 3 symbole scatter lądują jednocześnie na planszy gry, niezależnie od ich pozycji na bębnach. Jak tylko funkcja zostanie aktywowana, gracze muszą wybrać pomiędzy 3 zestawami darmowych spinów. Każda opcja ma inną zwycięską wartość mnożnika.

Mówiąc ściślej, postać Afskylia nagradza graczy 5 darmowymi spinami i 3-krotnym mnożnikiem, Hugoline oferuje 10 bezpłatnych spinów z 2x mnożnikiem, a Don the Crocodile przyznaje 15 darmowych spinów i mnożnik 1x. Funkcja Free Spin może być ponownie uruchomiona.

Gra premiowa jest aktywowana, gdy gracze jednocześnie wyrzucą 3 symbole skrzyni skarbów na bębnach 1, 3 i 5. Pojawi się wtedy nowa gra i będziesz musiał wybrać 1 z 4 drzwi w kopalni złota, aby znaleźć skarby i wygrać nagrody pieniężne.

Ocena Automatu Online Hugo

Hugo to automat o średniej wariancji, który został dobrze zaprojektowany przez zespół Play’n GO. Jeśli byłeś jednym z tych, którzy dorastali w latach 90., z pewnością znasz tego uroczego trolla i nie mamy wątpliwości, że pokochasz także tą grę.